Zakopane – górskie klimaty – Łazik
Łazik

Zakopane – górskie klimaty

Zapraszamy na czterodniową wyprawę w góry.  W dniach 26-29 maja będziemy łazikować po Tatrach. Spotykamy się w środę o o godz. 23:00, skąd po spakowaniu bagaży do wygodnego busa odjedziemy w stronę Zakopanego.  W planach chodzenie po górach. Noclegi mamy zarezerwowane w Kużnicach, skąd zaczynają się szlaki turystyczne, a także kolejka na Kasprowy Wierch.

Zakopane jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr, dużym ośrodkiem sportów zimowych, od dawna nazywane nieformalnie zimową stolicą Polski. W granicach administracyjnych miasta znajduje się także znaczna część Tatrzańskiego Parku Narodowego (od Doliny Suchej Wody do Doliny Małej Łąki).

W latach 1977–1994 miejscowość była siedzibą Gminy Tatrzańskiej.

Według danych z 31 grudnia 2010  r.[3] miasto miało 26 737 mieszkańców i było drugim co do wielkości po Nowym Targu miastem Podhala.  [Wikipedia]

Po Co PRZEPŁACAĆ W BIURACH PODRÓZY?

 

PODRÓŻUJ Z NAMI TANIO I LEGALNIE

 

UWAGA!!

Wszystkie nasze wydarzenia organizowane są na zasadzie non-profit, uczestnicy i organizatorzy składają się na przejazdy, noclegi i wyżywienie, każdy uczestnik otrzymuje pełne rozliczenie kosztów po zakończeniu wydarzenia.

 

DSCF1165

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *