

Grupa Turystyczna Łazik
ZAPRASZA
Pamiętacie przejazdy Masy Krytycznej w każdy ostatni piątek miesiąca?
Warszawska Masa Krytyczna znowu jedzie! Jak zwykle walczymy o lepsze i bezpieczniejsze drogi dla rowerów w Warszawie.
Warszawska Grupa Turystyczna ŁAZIK zaprasza rowerzystów na wspólna przejażdżkę z Sierpniową Masą Krytyczną.
Trasa przejazdu:

Długość trasy: 20 km
Z OPISU ORGANIZATORA: W piątek, 29 sierpnia, o godzinie 19:00 z placu Zamkowego ruszy kolejny przejazd Warszawskiej Masy Krytycznej ulicami miasta. Jak zawsze – jedziemy po spójną, bezpieczną sieć dróg rowerowych w Warszawie.
Ponieważ właśnie kończą się wakacje – przypominamy, że rower jest całorocznym środkiem transportu. Więc dzień lub dwa po naszym Przejeździe znowu będziecie jeździć rowerem do pracy/szkoły. Przygotujcie na nadchodzącą jesień, sprawdźcie czy macie wymagane przez PoRD oświetlenie i oznakowanie, światła przednie i tylne, może też boczne odblaski. I warto sobie przypomnieć sobie na coraz wcześniejsze i ciemniejsze wieczory wiedzę o znakach sygnałach i przepisach PoRD.
Jesień jest nasza!
20-kilometrowa trasa wiedzie po ulicach lewobrzeżnej Warszawy, Śródmieście, Ochota, Mokotów: Plac Zamkowy, Miodowa, Senatorska, Plac Bankowy, Andersa, Anielewicza, Jana Pawła II, Solidarności, rondo Kercelak, Okopowa, Towarowa, plac Zawiszy, Grójecka, Kopińska, Szczęśliwicka, rondo Pniewskiego, Dickensa, Grójecka, Korotyńskiego, Mołdawska, Racławicka, Odyńca, Niepodległości, Madalińskiego, Puławska, plac Unii Lubelskiej, Szucha, Plac Na Rozdrożu, aleje Ujazdowskie, Plac Trzech Krzyży, Nowy Świat, rondo de Gaulle`a, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy
Zobacz zdjęcia z poprzednich lat: Warszawska Masa Krytyczna znowu jedzie!
Masz ochotę na wspólna jazdę? Szczegóły zbiórki na portalu: Co? Gdzie? Kiedy?, link do ogłoszenia: Sierpniowa Warszawska Masa Krytyczna
Na wspólną przejażdżkę z WMK zaprasza organizator grupy: Łazik
Do zobaczenia.




ZDJĘCIA Z WYCIECZEK GRUPY:



